Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.
 
 

     Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1992r. Wieloletnie doświadczenie w produkcji zakładek do obuwia oraz bogata oferta firmy zawierająca przeszło 1000 wzorów gotowego wyrobu z najlepszej jakości materiałów z wtórnej skóry doprowadziła do współpracy z czołowymi producentami obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego zarówno z kraju jak i zagranicy.

      Na rynku europejskim jesteśmy postrzegani jako silna konkurencja dla wyrobów włoskich głównie za sprawą doskonałej jakości wyrobu, krótkim terminom realizacji zamówień , możliwości indywidualnego opracowania modelu zakładki do każdego typu kopyta i cholewki oraz stosunkowo niskiej cenie oferowanych zakładek. Na życzenie klienta realizujemy również zamówienia na zakładki z wtórnej skóry powlekane klejem termoplastycznym co wydatnie skraca czas ich montażu w obuwiu i pozwala na uniknięcie strat podczas ich wklejania.
W swojej ofercie posiadamy również formowane zakładki termoplastyczne.
      Ponadto prowadzimy działalność handlową w zakresie sprzedaży wtórnej skóry, materiałów termoplastycznych , kleju termoplastycznego, których jesteśmy bezpośrednimi importerami, jak również materiałów do produkcji wykrojników, dziurkaczy, nakłuwaków, stali ostrzonej oraz listwy znaczeniowej.

             
o firmie | oferta | biznes | kontakt | polityka prywatności