Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.
 
 

     Firma realizuje zamówienia poprzez dobór już gotowego wyrobu, bądź poprzez jego indywidualne opracowanie do przesłanego przez klienta modelu kopyta wraz z podpodeszwą i cholewką w żądanym rozmiarze. Dopiero w przypadku akceptacji modelu zakładki przez zamawiającego następuje jego wdrożenie do produkcji. Każdy model zakładki posiada numeryczne oznaczenie umożliwiające złożenie zamówienia bez potrzeby ponownego jej dopasowywania do tego samego modelu kopyta i cholewki.
     Zarówno wyroby wykonane z wtórnej skóry jak i materiałów termoplastycznych charakteryzują się najwyższymi parametrami użytkowych, natomiast grubość materiału jaki i jego elastyczność dobierane są według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

     Termin realizacji zamówienia w przypadku wzorów zakładek zaakceptowanych przez zamawiającego wynosi 1 do 3 dni, przy czym w przypadku zakładek z wtórnej skóry powlekanych klejem termoplastycznym maksymalnie do 4 dni. Z kolei czas nas przygotowanie wzoru zakładki na indywidualne życzenie zamawiającego wynosi do 7 dni. Odbiór zamówionego towaru możliwy jest indywidualnie przez 7 dni w tygodniu, jak również za pośrednictwem firm kurierskich.
  Do każdego zamówienia podchodzimy z dużą starannością i gwarantujemy, że każdy z naszych Klientów będzie w pełni usatysfakcjonowany.
             
o firmie | oferta | biznes | kontakt | polityka prywatności